+48 530-330-388

Koszty dostawy

KOSZTY DOSTAWY

Odbiór osobisty Warszawa Włochy ul. Popularna 16

0 zł

Przesyłka kurierska do 30kg

25zł

Przesyłka kurierska pobraniowa

30zł

Na terenie Warszawy istnieje możliwość dostawy express dostawa do 3h.

100zł

PRZESYŁKI PALETOWE

Cena przesyłki paletowej zależna jest od wagi zamówionego towaru.

Pirotechnika Warszawa nie odpowiada za zmiany cen przez firmy świadczące usługi pocztowe i kurierskie.

W trosce o wysoką jakość świadczonych usług Pirotechnika Warszawa korzysta tylko z usług firmy kurierskiej. Jeśli ostateczna cena za przesyłkę jest wyższa niż ta, która wyliczona została w potwierdzeniu zamówienia - Pirotechnika Warszawa zobowiązany jest do uzyskania zgody Klienta na podwyższone koszty.

W przypadku braku zgody klienta na poniesienie wyższych kosztów - zamówienie może zostać anulowane zarówno przez Pirotechnika Warszawa jak i przez Klienta.

 

Ilekroć w Sklepie Pirotechnika Warszawa lub w reklamach i ogłoszeniach Sklepu Pirotechnika Warszawa używa się zwrotu "wysyłka" lub "przesyłka" rozumie się wysyłkę w podstawowym wariancie bez jakichkolwiek usług dodatkowych (w szczególności bez usługi pobrania, dostawy w sobotę, dostawy ekspresowej, gwarantowanego czasu dostawy).

 

Każda przesyłka jest ubezpieczona do 5000zł .W chwili odbioru towaru kupujący jest zobowiązany szczegółowo sprawdzić stan i zawartość przesyłki w obecności kuriera lub osoby dostarczającej przesyłkę.

 

Wszelkie reklamacje z tytułu uszkodzeń lub braków będa uwzględniane jedynie w przypadku spisania protokołu reklamacyjnego potwierdzonego przez kuriera lub osobę dostarczającą.

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl